ادامه تیره‌روزی‌های آبی‌های لندن/ جدال لفظی مالک آمریکایی با هواداران+عکس

هوداران چلسی پس از شکست تیمشان مقابل برایتون، به مالک این باشگاه اعتراض کردند.

ادامه تیره‌روزی‌های آبی‌های لندن/ جدال لفظی مالک آمریکایی با هواداران+عکس

به گزارش المپیاد فیزیک ایران، «تاد بولی» مالک آمریکایی باشگاه چلسی که روز شنبه (دیروز) از نزدیک شاهد شکست تیمش مقابل برایتون بود، در حال جدال لفظی با هواداران آبی‌های لندن در ورزشگاه استمفوردبریج دیده شد. شاگردان «فرانک لمپارد» سرمربی موقت چلسی در بازی دیروز با گل «کانِر گَلَگِر» از حریف خود پیش افتادند اما آبی‌وسفیدهای جنوب انگلیس به بازی برگشتند و موفق شدند پس از به ثمر رساندن دو گل، با سه امتیاز لندن را ترک کنند. روزنامه «سان» جو ورزشگاه استمفوردبریج در بازی دیروز را «پر تنش» توصیف کرده و با انتشار تصاویری، از بگومگوی بولی با هواداران عصبانی چلسی خبر داده است. رسانه انگلیسی همچنین خبر داده بولی با «بهداد اقبالی» دیگر مالک چلسی پس از باخت تیم خود به رختکن رفته و یک ساعت با بازیکنان صحبت کردند.

  بولی و همکارانش چلسی را در سال گذشته میلادی با مبلغ ۴.۲۵ میلیارد پوند خریداری و به‌رغم اینکه ۶۰۰ میلیون پوند برای جذب بازیکنان جدید هزینه کردند، اما این تیم در این فصل چهار مربی به خود دیده، در رده یازدهم جدول لیگ انگلیس است و در آستانه حذف از لیگ قهرمانان اروپا قرار دارد.

  افشای حضور «فرانک لمپارد» به عنوان سرمربی جدید چلسی در پی توصیه «جیمز کوردون» که یک مجری و بازیگرِ نزدیک به بولی است هم نمک به زخم هواداران این پاشیده و یکی از آن‌ها به کنایه گفته است: بولی الان می‌گوید «تقصیر من نیست، کوردن لمپارد را انتخاب کرد». چلسی حالا ۶ بازی است که رنگ پیروزی را به خود ندیده و رکوردهای منفیِ عجیب و غریبی از خود به جای گذاشته است. برترین گلزن این تیم «کای هاورتز» آلمانی است که در ۴۰ بازی تنها ۹ گل به ثمر رسانده و برترین پاسور هم «میخائیلو مودریک» اوکراینی است که فقط دو پاس گل به نام خود ثبت کرده است.

  گفته شده سران چلسی برای مذاکره با چند گزینه برای هدایت این تیم در فصل آینده هستند و تاکنون گفت‌وگو‌هایی با «یولیان ناگلزمن»، «لوئیز انریکه» و «روین آموریم» داشته‌اند. پایان پیام/

Add a Comment