ستاره بزرگ سری‌آ با الهلال به توافق رسید +عکس

نشریه ایتالیایی از توافق ستاره صربستانی سری‌آ با باشگاه الهلال عربستان خبر داد.

ستاره بزرگ سری‌آ با الهلال به توافق رسید +عکس

به گزارش المپیاد فیزیک ایران، نشریه لی ریپابلیکا ایتالیا از توافق ستاره صربستانی سری‌آ با الهلال عربستان خبر داد.

سرژ میلینکوویچ ساویچ، ستاره سری‌آ که سال‌ها منچستریونایتد به دنبالش بود و فصل گذشته با لاتزیو به مقام نایب قهرمانی در ایتالیا رسید، به جای اینکه در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند تصمیم گرفت تا به لیگ عربستان منتقل شود. الهلال قصد دارد سالیانه 20 میلیون یورو به ساویچ پول بدهد و برای جذب او به لاتزیو مبلغ 40 میلیون یورو را بپردازد.

الهلال تاکنون کالیدو کولیبالی، مدافع چلسی و روبن نوس، هافبک ولورهمپتون را خریداری کرده است. لیگ عربستان تصمیم گرفته با هزینه زیاد ستاره‌های فوتبال را به این کشور آورد. از حضور رونالدو آغاز شد و حالا تیم‌ها بازیکنانی مثل بنزما، کانته، مندی و فیرمینو را خریداری کرده‌اند. میلینکوویچ ساویچ 341 بازی در لاتزیو انجام داد و آمار 69 گل و 59 پاس گل را به ثبت رساند. این بازیکن در حال حاضر 50 میلیون یورو از سوی سایت ترانسفرمارکت ارزش دارد.

ستاره 28 ساله صرب با لاتزیو به مقام قهرمانی در کوپا ایتالیا سال 2019 و سوپرکاپ ایتالیا در سال‌های 2017 و 2019 دست یافته است. این بازیکن در فصل 2019-2018 بهترین هافبک سری‌آ شد و توانست در فصول 2021-2020 و 2022-2021 بهترین بازیکن فصل لاتزیو شناخته شود. او 2 بار نیز در تیم منتخب فصل سری‌آ قرار گرفت. بی‌شک ساویچ یکی از مهمترین هافبک‌های کنونی جهان است که به گفته لاریپالیکا قرار است در لیگ عربستان فعالیت کند. پایان پیام/

Add a Comment