ضرب‌العجل معاون استاندار برای بازنویسی مدل بازرسی اصناف در یزد

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد با بیان این که اولویت اول استان تنظیم بازار است، گفت: مدل بازرسی از اصناف استان یزد باید بازنگری و طی یک هفته نتیجه آن اعلام شود.

ضرب‌العجل معاون استاندار برای بازنویسی مدل بازرسی اصناف در یزد

به گزارش المپیاد فیزیک ایران از یزد، محمدعلی شاه حسینی ظهر امروز در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان که با حضور مسئولان ارشد دستگاه های اجرایی، نظارتی و خدماتی برگزار شد، اظهار کرد: اولویت اول استان یزد در حال حاضر تنظیم بازار است و این مهم باید با مشارکت تمام عناصر اجرایی و تأثیرگذار به بهترین شکل ممکن انجام شود.

وی توجه به بحث نظارت به موقع و گسترده را از جمله الزامات اجرایی برای تأثیرگذاری مصوبات تنظیم بازار در استان دانست و افزود: مدل بازرسی از اصناف باید با توجه به نیازها و ظرفیت‌های موجود بازنگری و بازنویسی شود و طی دو هفته آینده نتیجه آن مشخص به استانداری اعلام شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد نظارت جدی و به موقع هم‌افزایی جدی دستگاه‌های مرتبط را می‌طلبد، گفت: جهادکشاورزی نیز باید طی یک هفته آینده، برنامه عملیاتی صفر تا ۱۰۰ مدیریت و تنظیم بازار مرغ و گوشت را متناسب با شرایط کنونی تدوین و اعلام کند.

شاه‌حسینی بحث اشتغال اتباع خارجی در مشاغل مختلف را از دیگر دغدغه‌های کارگروه تنظیم بازار در استان یزد دانست و بیان کرد: سازمان صمت در مورد بحث اتباع و اشتغال آنها در استان یزد یک گزارش تحلیلی کامل تدوین و برای تصمیم گیری نهایی شورای تأمین ارسال کند.

پایان پیام/الف

پایان پیام/الف

 

Add a Comment