پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی پروژه سالن کشتی جویبار

فرماندار جویبار با اعلام پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی سالن کشتی این شهرستان گفت: امیدواریم سفر دوم رئیس‌جمهور این پروژه جز پروژه‌های محور‌ی این سفر باشد؛ چراکه برای تجهیز و تکمیل نیاز به اعتبار است.

پیشرفت  فیزیکی ۵۰ درصدی پروژه سالن کشتی جویبار

به گزارش المپیاد فیزیک ایران از شهرستان جویبار، کمال رستمعلی فرماندار شهرستان جویبار درباره پیشرفت پروژه ورزشگاه ۵ هزار نفره کشتی جویبار در دولت سیزدهم، اظهار کرد: این ورزشگاه با توجه به اینکه جویبار به پایتخت کشتی و شهری که در سابقه خود تاکنون صدها کشتی‌گیر در رده‌های مختلف از نونهالان تا بزرگسالان به عرصه کشتی ایران و جهان معرفی کرده و هر کدام از آنها به چهره‌های درخشانی تبدیل شدند و برخی از آنها دارنده مدال جهانی با تلاش مربیان زحمتکش هستند. وی گفت: سالن ۵ هزار نفره کشتی بیش از هر چیزی می‌تواند واحد معنا و محل اتفاقات بزرگ باشد و جز آرزوهای دیرین و مطالبات به حق مردم جویبار تلقی می‌شود. فرماندار شهرستان جویبار بیان کرد: تا سال ۱۴۰۰ و پیش از سفر رئیس‌جمهور به استان مازندران و پیگیری‌های استاندار مازندران کل پروژه تنها از پیشرفت ۱۰ درصدی برخوردار بود اما با سفر ریاست جمهور و حضور وزیر ورزش و جوانان در محل پروژه و پیگیری ویژه استاندار مازندران در نهایت ۷۰ میلیارد تومان به این پروژه اختصاص یافت و بسیج سازندگی بسیار پرتلاش ظاهر شد.

رستمعلی با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی این پروژه، اضافه کرد: طی روزهای آینده سقف این پروژه به اتمام می‌رسد. وی با اعلام اینکه پیشرفت این پروژه کاملا محسوس است‌، تصریح کرد: با هر بار رفتن به این پروژه نشان می‌دهد این پروژه درحال کار است و بسیج سازندگی به‌عنوان پیمانکار پروژه کار را خوب دارد پیش می‌برد‌.

فرماندار شهرستان جویبار با بیان اینکه نظارت‌ها برای به ثمر رسیدن این پروژه کماکان ادامه دارد اضافه کرد: امیدواریم سفر دوم رئیس‌جمهور این پروژه جز پروژه‌های محور‌ی این سفر باشد؛ چرا که برای تجهیز و تکمیل نیاز به اعتبار است. رستمعلی ادامه داد: انتظار داریم با کمک دولت و استانداری مازندران تداوم داشته باشد تا این پروژه مهم تحقق پیدا کند و جز برکات دولت سیزدهم باشد.

وی خاطرنشان کرد، به‌طور حتم با افتتاح و بهره‌برداری این سالن شاهد مسابقات بین‌المللی بزرگی در این سالن خواهیم بود. پایان پیام/۸۶۰۳۴/م

Add a Comment