۹ طرح عمرانی و خدماتی در رودان به بهره برداری رسید

در سومین روز از هفته دولت ۹ طرح عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۵۴ میلیارد تومان در رودان به بهره برداری رسید.

۹ طرح عمرانی و خدماتی در رودان به بهره برداری رسید

به گزارش المپیاد فیزیک ایران از رودان، با حضور امام جمعه رودان، فرماندار رودان، فرمانده سپاه ناحیه رودان و جمعی از مدیران شهرستان ۹ طرح عمرانی و خدماتی در سومین روز از هفته دولت در این شهرستان به بهره برداری رسید.

عبدالرضا سالاری فرماندار رودان در حاشیه افتتاح این طرح ها اظهار داشت: در سومین روز از هفته دولت ۹ طرح در حوزه های توسعه و عمرانی شهری و روستایی، ارتباطات و  دامپزشکی به بهره برداری رسید.

وی افزود: افتتاح یک مرکز خدمات درمانی دامپزشکی اولین طرح روز سوم هفته دولت بود که این طرح با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان با هدف تکمیل زنجیره بهداشتی و درمانی دام و با رویکرد مقابله با بیماری های دامی و صیانت از سرمایه های دامی در رودان به بهره برداری رسید.

وی در ادامه از بهره برداری از ۳۴ هزار متر مربع آسفالت معابر شهری رودان خبر داد و گفت: امروز آسفالت خیابان شهید سقایی رودان به نمایندگی از ۹ طرح آسفالت معابر در محلات رودان به بهره برداری رسید که در مجموع برای اجرای این میزان آسفالت ۱۲ میلیارد تومان هزینه شده است.

سالاری، بهره برداری از دوربین های پایش تصویری شهر رودان به عنوان دیگر طرح مورد افتتاح امروز نام برد و گفت: برای اجرای این طرح هفت میلیارد هزینه شده و طی آن  پایش تصویری شهر رودان با ۳۶ دوربین با بالاترین کیفیت  انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: سایت همراه اول محله پشته معزآباد رودان نیز با اعتباری بالغ بر ۵ میلیون تومان به بهره برداری رسید که با تحقق آن ۳ هزار نفر از مردم رودان از مزایای آن برخوردار و مشکل آنتن دهی و اینترنت آنها رفع شده است.

فرماندار رودان گفت: در ادامه یک واحد تولید مسنوجات چوبی نیز در شهرک صنعتی رودان به بهره برداری رسید که برای احداث آن ۳ میلیارد تومان هزینه شده و برای ۱۰ نفر نیز اشتغال ایجاد شده است.

وی در ادامه با اشاره به افتتاح  ۳ طرح در بخش بیکاه  خاطر نشان کرد: امروز سه طرح نیز در بخش بیکاه در حوزه توسعه عمران شهری و روستایی داشتیم که در پی آنها ۳۴ هزار متر مربع آسفالت معابر با اعتبار ۱۲ میلیارد تومان در روستای اسلام آباد و طرح هادی روستای سکل به میزان ۱۰ هزار متر به متر آسفالت، جدول گذاری و احداث میدان با اعتبار ۴ میلیارد تومان با مشارکت بنیاد مسکن و دهیاری ها و طرح معابر شهر بیکاه در محله بهارستان این شهر با اعتبار ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان و اجرایی ۷ هزار متر مربع به بهره برداری رسید.

 

پایان پیام/۸۸۰۵۹

Add a Comment